THEBESTMP3.PL

Wystąpienie Dj Tiesto w Polsce! Zwiastun nowej płyty

Autor: admin Data: 2019-12-04 18:07:00

Kariera DJ Tiësto

>Dj Tiësto jest zjednym z najważniejszych przedstawicieli muzyki z gatunku electro na całym świecie. Przez wiele lat swojej zjawiskowej kariery, holenderski DJ wydał bardzo dużo kawałków, które podbijały serca słuchaczy. Niedawno artysta był uczestnikiem niepowtarzalnego wydarzenia - Don't Let Daddy Know, ktory odbył się 30 listopada. W wywiadzie zdradził słuchaczom wiele cennych informacji!

Przebieg wydarzenia Don't Let Daddy Know

Podczas wyjątkowego wydarzenia Don't Let Daddy Know, holenderski Dj z pewnością był headlinerem całego wydarzenia. Licznie zgromadzeni uczestnicy mieli możliwość usłyszenia największych hitów różnych gwiazd - np >Don Diablo czy >Mike Williams. Gdańsk stał się jednym z najbardziej zjawiskowych miejsc, w którym wystąpili najbardziej popularni przedstawiciele muzyki elektronicznej.

Wywiad Artysty

Zanim artysta pojawił się na scenie, udzielił wywiadu dla Radio ESKA, w którym odpowiedział na pytania, które nurtowały wszystkich fanów.

Opowiadał o początkach w swojej karierze, jego wsparciu w promowaniu młodych artystów oraz opinii o dzisiejszym rynku muzyki. Najcenniejszą informacją, jaką przekazał była informacja o nowym albumie.

Autor mówił, że wydał wielką sesje w Londynie. Będzie chciał na początku 2020 roku wydać kolejną płytę, na której znajdować się będzie wiele dobrych kawałków. Czy przypadną Państwu do gustu i staną się kolejnymi hitami, przekonamy się wkrótce.

Tiësto, Jonas Blue & Rita "Ritual"

Póki co zapraszamy do odsłuchania utworu Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora pod tytułem Ritual, który premierę miał 20 czerwca 2019 roku.>>kliknij tutaj, aby pobrać i odsłuchać utwór<<