THEBESTMP3.PL

Nowa płyta Dawida Podsiadło - informacje

Autor: admin Data: 2018-10-04 09:10:10

Nowy album Dawida Podsiadło

Trzeci album artysty >Dawida Podsiadło zatytułowany >Małomiasteczkowy będzie miał swoją premiere już wkrótce... Kiedy i gdzie będziemy mieli przyjemność odsłuchać nowe hity artysty? Zapraszamy do lektury.

Informację dotyczące nowej premiery Dawida Podsiadło to informacje, na które fani czekają z niecierpliwością. Jesienią 2016 roku artysta osiągnał szczyt sukcesu z dwiema diamentowymi płytami, wieloma nagrodami ale ogromną trasą koncertową. Mimo wielkiego dorobku, nie zszedł z sceny i tworzy dalej.

Co wiadomo o nowej płycie?

Została zakończona współpraca z producentem nagrań >Bogdanem Kondrackim, nawiązując nową z Bartoszem Dziedzicem. Stoi on za sukcesem albumów takich jak "Granda" >Moniki Brodki czy "Składam się z ciągłych powtórzeń" >Artura Rojka. Zerwane zostały również obecny poprockowy charakter muzyki artysty.

Wakacyjny singiel Małomiasteczkowy

Singiel Małomiasteczkowy, wydany pod koniec wakacji jest dowodem na to, ze Dawid idzie w dobrą stronę. Bardzo dynamiczny oraz przebojowy utwór - wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów. Wokal jest pełen swobody. Cała piosenka została zaśpiewana po Polsku. Utwór opowiada o niełatwych tematach każdego z nas, czyli komunikacji w związku.

Kiedy i gdzie kupimy nową płyte?

Nowa płyta przez pierwsze dwa tygodnie będzie dostępna tylko w salonach empik. Premiere nowego albumu zaplonowano na 19 października.

Trasa koncertowa Dawida Podsiadło

Bilety idą jak świeże bułeczki. Zaplanowana jest trasa koncertowa z publicznością przekraczającą 100 tysięcy osób na największych halach widowiskowych.

Poniżej przedstawiamy terminy i miejsca: 27.10 – Katowice (Spodek)

04.11 – Wrocław (Hala Stulecia)

20.11 – Wrocław (Hala Stulecia)

23.11 – Kraków (TAURON Arena Kraków)

29.11 – Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA)

01.12 – Szczecin (Netto Arena)

04.12 – Poznań (Hala Arena)

05.12 – Poznań (Hala Arena)

06.12 – Poznań (Hala Arena)

08.12 – Warszawa (Torwar)

16.12 – Warszawa (Torwar)

17.12 – Warszawa (Torwar)

18.12 – Warszawa (Torwar)

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy