THEBESTMP3.PL

Nowy album "Sweetener" Ariany Grande - fragment nowego utworu!

Autor: admin Data: 2018-05-22 21:35:41

Nowa płyta wokalistki Ariany Grande!Piosenkarka udostępniła fragment nowego utworu na Twiterze. Zwiastuje on nową, czwartą płytę >Ariany Grande, który ukaże się jeszcze tego roku! Nowy album już wkrótce będziecie mogli odsłuchać oraz pobrać za darmo na telefon lub komputer w naszym serwisie thebestmp3.pl!

Zamach w Manchesterze w Maju 2017Dla wokalistki ostatni rok kojarzy się z niemiłymi wspomnieniami. W maju 2017 r. w Manchrzesterze wybuchł zamach, w którym śmierć poniosły 23 osoby, a około 200 zostało rannych. Ariana bardzo przeżyła te nieprzyjemne wydarzenie do tego stopnia, że postanowiła wycofać się chwilowo z życia publicznego. Dopiero w kwietniu bieżącego roku ukazał się nowy kawałek pt >No Tears Left to Cry, który promuje wyżej wymienioną płytę. Wokalistka oświadczyła, że miała zupełnie inny plan na płytę, ale traumatyczne wydarzenie zmieniły decyzję.

Nowe utwory Ariany Grande z albumu SweetenerNa twiterze wokalistki możecie Państwo odsłuchać fragment nowej piosenki z płyty Swetener. Ponadto, Ariana oświadczyła, że zamierza udostępnić kolejne single już wkrótce! Na premiere płyty musimy poczekać do lata 2018 r. Jak tylko pojawią się jakieś informacje, z pewnością zamieścimy je w naszym serwisie.