THEBESTMP3.PL

Relacja występu Taconafide w Warszawie!

Autor: admin Data: 2018-04-22 19:08:32

Taconafide w Warszawie 21 kwietnia 2018 r.W Warszawskim torwarze 21 kwietnia 2018 r. znani i lubiani artyści Taco Hemingway i Quebonafide zapewnili dużą dawkę adrenaliny, energii oraz pełno niespodzianek fanom! O tym, co działo się na koncercie dowiecie się w thebestmp3.pl.

Trasa koncertowa Ekodiesel TourWydarzenie, które miało miejsce 21 kwietnia 2018r. było drugim przystankiem raperów na trasie koncertowej Ekodiesel Tour. Podczas występu zapromowany został album Soma 0,5mg. Artyści nie zawiedli swoich fanów i przez blisko dwie godziny publiczność doznała muzycznego uniesienia!

Niezcierpliwieni fani - relacja występuPod Warszawskim torwarem już z samego rana gromadziły się tłumy. Z godziny na godzinę fanów przybywało z przyczyn oczywistych - każdy chciał być jak nabliżej sceny. Przed występem na dużym ekranie oraz dwóch telebimach wyświetlił się materiał, na którym fani zobaczyli, czym jest Soma. Chwilę później, został puszczony utwór stanowiący wstęp do płyty. Po nim artyści wybiegli na scenę i dali czadu! Podczas występu wykonawcy zachęcali fanów do wspólnego śpiewania - oni oczywiście z największą przyjemnością dołączyli się do wokalu. Najbardziej fascynujące było to, że premiera płyty była całkiem niedawno, a uczestnicy doskonale znali teksty piosenek.

Que skutecznie próbował integrować się z uczestnikami imprezy. Rzucił się nawet w tłum! I to nie raz.

Całemu wydarzeniowi towarzyszył niesamowity klimat. Fani niechętnie chcieli pożegnać się z faktem, że koncert zmierza ku końcowi, głośno wołąc 'jeszcze jeden... jeszcze jeden..'. Najbardziej publicznością bujał utwór pt >Tamagotchi, który został zagrany kilkakrotnie!

Podusmowanie wydarzenia i informacje dotyczące trasy EkodieselWydarzenie z pewnością zapadnie długo w pamięci fanów. Znakomity klimat, gra świateł, wielkie telebimy, przeróżne wizualizacje - to jedno z wielu atrakcji, dzięki którym trudno było ustać w miejscu nieruchomo! Jedyny minus to to, że nie mogliśmy zobaczyć gości specjalnych, których znamy z wersji rozszserzonej płyty. Byłoby ciekawej, gdyby na scenie pojawił się >KęKę czy >Dawid Podsiadło. Mimo to, był to jeden z najlepszych koncertów minionych lat.

Taconafide podczas trasy Ekodiesel Tour wystąpią:

19.04.2018 - KRAKÓW, Tauron Arena
21.04.2018 - WARSZAWA, Torwar
22.04.2018 - KATOWICE, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
24.04.2018 - POZNAŃ, Arena Poznań
26.04.2018 - GDAŃSK
27.04.2018 - ŁÓDŹ, Atlas Arena
28.04.2018 - WROCŁAW