THEBESTMP3.PL

Nowa płyta zespołu Thirty Seconds To Mars

Autor: admin Data: 2018-04-04 21:57:06

America - tytuł nowej (piątej) płyty zespołu Thirty Seconds To Mars!O >Thirty Seconds To Mars będzie bardzo głośno! Zespół wydaje nową, piątą już płytę pt America. Nowy utwór >One Track Mind, gdzie gościnnie występuje A$ap Rocky został udostępniony 23 marca. W tym roku będziemy mieli przyjemność zobaczyć zespół w Polsce aż dwa razy!

Kiedy nowa płyta?Album będziemy mogli nabyć już od 6 kwietnia. Na płycie gościnnie znajdzie się również Halsey. Płyta będzie dostępna we wszystkich sklepach muzycznych - być może pojawi się na kanale YouTube ThirtySecondsToMarsVEVO. Warto więc subskrypować oraz obserwować kanał.

Thirty Seconds To Mars America - TracklistaJak wcześniej wspomnieliśmy, pierwszy track, który się ukazał nosi tytuł >One Track Mind. Poniżej przedstawiamy pełną trackliste nowej płyty :

Walk On Water
Dangerous Night produced by Zedd
Rescue Me
One Track Mind ft. A$AP Rocky
Monolith
Love Is Madness ft. Halsey
Great Wide Open
Hail To The Victor
Dawn Will Rise
Remedy
Live Like A Dream
Rider


Thirty Seconds To Mars - trasy koncertowe w PolscePierwsza z tras koncertowych odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi w Atlas Arenie, natomiast drugą datuje się na 29 sierpnia w Krakowie w Tauron Arenie. Już teraz warto zaopatrzyć się w bilety, gdyż chętnych na pewno nie zabraknie.

Poniżej przedstawiamy singiel pt One Track Mind, który można za darmo odsłuchać oraz pobrać w serwisie thebestmp3.pl>>kliknij tu, aby przejść do odsłuchania oraz pobrania za darmo utworu<<