THEBESTMP3.PL

Premiera nowej płyty Taconafide - informacje

Autor: admin Data: 2018-04-02 20:06:22

Duet Taconafide! Edycja LimitowanaPremiera nowej płty Taconafide już wkrótce! Będziemy mogli dostać go również w wersji limitowanej. Co na niej znajdziemy?

Taco Hemingway i Quebonafide - połączenie dwóch styli!>Taconafide to niezwykły duet >Taco Hemingway oraz >Quebonafide, dzięki połączeniu dwóch odmiennych styli muzycznych powstał oryginalny, niesamowity efekt! Singiel >Tamagotchi odniósł wielki sukces. Duet zapowiada wspólną trase koncertową. Prawdopodobnie odbędzie się 7 koncertów w Polsce. W sprzedaży zobaczymy również dwa rodzaje płyt w różnych wersjach.

Taconafide - nowa płyta!Tytuł wspólnej płyty duetu to SOMA 0,5 MG. W sprzedaży pojawi się już 13 kwietnia. To nie jedyna dobra news dla fanów! Wypuszczona zostanie bowiem druga płyta, która będzie znacznie róznić się od tej pierwszej. Znajdziemy na niej dodatkowe mixtapy - 0.25 mg. Materiały będą zawierały dodatkowe piosenki, remixy utworów. Na oficjalnej stronie Taconafide możecie Państwo już dziś zamówić unikatową płytę.

Poniżej przedstawiamy hit duetu Taconafide pt Tamagotchi.>>kliknij tu, aby przejść do odsłuchania oraz pobrania za darmo utworu<<