THEBESTMP3.PL

Wielki powrót Music Power Explosion

Autor: admin Data: 2018-03-21 15:47:02

Music Power Explosion 2018 - informacje

Po dwóch latach przerwy powraca do naszego kraju Music Power Explosion. Kiedy i gdzie festiwal się odbędzie?

Druga edycja tego wydarzenia zapowiada się ciekawie! Na scenie będziemy mieli okazje zobaczyć gwiazdę muzyki klubowej >Tiesto! Wydarzenie odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. Organizatorem wydarzenia jest agencja Strefa Kultury Wrocław oraz Prestige MJM.

Music Power Explosion 2018 - kto zagra?

Podczas festiwalu będziemy mieli przyjemność zobaczyć i usłyszeć czołówkę światowych Dj-ów. Już dziś wiemy, że wystąpi utalentowany i lubiany przez publiczność Dj Tiesto, autor wielu utwórów m.in. >On My Way czy >Secrets. Już wkrótce przedstawimy Państwu innych uczestników, którzy wezmą udział w wydarzeniu.

Music Power Explosion 2018 - bilety!

Już 23 marca od godziny 12 będziemy mogli nabyć bilety poprzez strony ebilet.pl, w salonach Empiku na terenie całego kraju oraz na bilety.imprezyprestige.com.

Music Power Explosion 2018 - scena

13 lipca 2018r. na Stadionie we Wrocławiu powstanie wielka scena z ogromnymi ekranami ledowymi. Uczestnicy wydarzenia będą mieli przyjemność bawić się przy zaawansowanych efektach pirotechnicznych i laserowych. Wrocław w jeden dzień z pewnością zmieni się w stolice muzycznego oraz klubowego szaleństwa.