THEBESTMP3.PL

Nowa propozycja hitów luty 2018

Autor: admin Data: 2018-02-09 17:50:57

Nowa propozycja hitów luty 2018 w thebestmp3.plPrzedstawiamy Państwu nowe kawałki, które możecie u nas odsłuchać oraz pobrać za darmo w serwisie thebestmp3.pl

Nowe utwory staną się z pewnością hitami wiosny 2018. Świeżym kawałkiem pochwalić się może >Calvin Harris - autor traktuje nowy utwór pt >Nuh Ready Nuh Ready jako zupełnie nowe doświadczenie w czasie trwania całej jego kariery.

Kolejna propozycja to singiel mało znanego, lecz utalentowanego artysty >Marshmello wraz z Anne-Marie pt Friends. Niektórzy mogą kojarzyć artyste dzięki kawałkowi pt Silence, który stworzył wraz z Khalidem oraz dzięki utworowi pt Friends, w duecie z Seleną Gomez.

Najlepszy producent na świecie - czyli Max Martin, odpowiadał za produkcję nagrania >Noah Cryus - We Are F**ked. Utwór może stać się największym hitem wiosny 2018 - skutecznie wpada w ucho i cieszy się dużym zainteresowaniem fanów.

Dziś bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy cieszą się utwory >Dua Lipa - IDGAF, >duet Eminema z Eddem Sheeranem - River oraz >duet Luisa Fonsi z Deminem Lovato - Echame La Culpa. Czy przedstawione wyżej utwory staną się hitami wiosny 2018 ? Zapraszamy do odsłuchania.