THEBESTMP3.PL

Beyonce Jay-Z w Polsce?

Autor: admin Data: 2018-02-05 19:18:23

Czy Beyonce wystąpi w Polsce?Beyonce oraz Jay-Z są nie tylko parą w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Jedno z najsłynniejszych małżenstw show biznesu planuje szereg niespodzianek dla swoich fanów, także dla polskich. Czy będziemy mieli przyjemność zobaczyć i posłuchać duet znakomitych artystów? Wygląda na to, że tak. Planowany jest koncert 30 czerwca 2018r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jak na razie, koncert w Warszawie to tylko medialne doniesienia, jeśli się potwierdzą, poinformujemy Państwa o tym fakcie.

Para odniosła wielki sukces w roku 2014 podczas On The Run Tour. Zarówno Beyonce jak i Jay-Z gościli już u nas w kraju. Podczas Orange Warsaw Festiwal piosenkarka wystąpiła solo w 2013 roku. Jay-Z można było zobaczyć na Opener Festival w Gdyni lub Coke Live Music Festival w Krakowie.Gdy tylko będzięmy mieli potwierdzone informacje o koncercie, cenach biletu, sposobu zakupu biletów - poinformujemy Państwa.

Utwory >>Beyonce<< oraz >>Jay-Z<< możesz pobrać w formacie mp3 oraz odsłuchać za darmo w serwisie thebestmp3.pl na telefon lub komputer.